Ogłoszenia

Życzymy wszystkim 
NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY, 
UCZNIOM I RODZICOM, 
by wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi!


Dyrekcja
Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

Wniosek elektroniczny:
https://umostrow.pl/nabor-do-szkol-podstawowych-w-2016-r.html?preview

UWAGA! Rodzice, którzy złożyli wniosek w wersji papierowej w szkole
nie wprowadzają danych do formularza elektronicznego na stronie Urzędu Miasta!

 

Nie masz planów na wakacje? Zapraszamy do nas!
W terminie 24-28 czerwca oraz 19-23 sierpnia będzie u nas gwarno i inspirująco.
W cenie 150 zł (jeden tydzień) proponujemy: wycieczkę połączoną z warsztatami, -wyjście na basen „Wodny raj”, zajęcia w Mediatece, pieczenie ciasteczek, zapoznanie z maszynką Big Shot, sportowe zabawy i wiele innych atrakcji (np. kino), ciasteczko i soczek.
Zapraszamy od 9.00 do 13.00!
Zapisy do 31 maja w Sekretariacie Szkoły Uczniów Kreatywnych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Aktualności

14 grudnia 2018

II Regionalny Językowy Festiwal Bożonarodzeniowy

14 grudnia br. odbył się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie Wielkopolskim II Regionalny Językowy Festiwal Bożonarodzeniowy, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W ramach festiwalu zorganizowany został Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej, Konkurs na Kartkę Świąteczną oraz warsztaty językowe.

11 grudnia 2018

Maraton Pisania Listów Amnesty International zakończył się sukcesem!

Uczniowie Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych oraz Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Szkoła już po raz szósty podjęła się zorganizowania Maratonu Pisania Listów Amnesty International, który zakończył się wynikiem 1289 listów!

7 grudnia 2018

XV Festiwal Nauki

7 grudnia 2018 r. odbył się kolejny, już XV Festiwal Nauki organizowany przez Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej i Szkołę Podstawową Uczniów Kreatywnych. Inspiracją do tematu przewodniego festiwalu jest ustanowienie przez Unię Europejską roku 2018 Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego, który ma na celu zachęcić ludzi do odkrywania i doceniania europejskiego dziedzictwa oraz wzmocnienia poczucia przynależności do wspólnej przestrzeni europejskiej.

6 grudnia 2018

Świąteczne wycieczki

Okres przedświąteczny to magiczny czas przygotowań do świąt, a niezwykła atmosfera udziela się każdemu. Ubieramy choinki, myślimy o upominkach dla najbliższych, dekorujemy nasze domy, sale lekcyjne. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej do tej listy świątecznych działań, dołożyli wycieczkę do Fabryki Bombek LOTOS w Nowej Obrze k. Koźmina Wielkopolskiego.

6 grudnia 2018

Idzie dobry Święty…

Okres świąteczny to czas radości i czas spełniania tych małych i większych dziecięcych marzeń. Tegoroczna aura nie zmyliła Świętego Mikołaja i pomimo braku białego puchu pojawił się On 6 grudnia w naszej szkole. Wszyscy uczniowie już od rana z niecierpliwością czekali na tą wizytę, a Święty Mikołaj jak co roku nie zawiódł i przybył ze słodkimi upominkami oraz dużym uśmiechem.

Pierwsza78910111213141516Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz