Ogłoszenia

Życzymy wszystkim 
NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY, 
UCZNIOM I RODZICOM, 
by wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi!


Dyrekcja
Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

Wniosek elektroniczny:
https://umostrow.pl/nabor-do-szkol-podstawowych-w-2016-r.html?preview

UWAGA! Rodzice, którzy złożyli wniosek w wersji papierowej w szkole
nie wprowadzają danych do formularza elektronicznego na stronie Urzędu Miasta!

 

Nie masz planów na wakacje? Zapraszamy do nas!
W terminie 24-28 czerwca oraz 19-23 sierpnia będzie u nas gwarno i inspirująco.
W cenie 150 zł (jeden tydzień) proponujemy: wycieczkę połączoną z warsztatami, -wyjście na basen „Wodny raj”, zajęcia w Mediatece, pieczenie ciasteczek, zapoznanie z maszynką Big Shot, sportowe zabawy i wiele innych atrakcji (np. kino), ciasteczko i soczek.
Zapraszamy od 9.00 do 13.00!
Zapisy do 31 maja w Sekretariacie Szkoły Uczniów Kreatywnych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Aktualności

5 grudnia 2018

Dni Wolontariusza

5 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Obchodach Dnia Wolontariusza w Szkole Podstawowej nr1. W pierwszej części odbyły się warsztaty, których celem było poszerzenie wśród uczniów wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresie pracy wolontariuszy.

5 grudnia 2018

Środy z nauką

Drugie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu "Środy z nauką" dla przyszłych pierwszoklasistów odbyło się 5 grudnia. Tym razem zajęcia „Mikołajkowe spotkanie” wprowadziły dzieci w świąteczny okres. Mali goście stworzyli Mikołaja z talerzyka, przepiękne tekturowe choinki na kiju i oczywiście Rudolfa – lizakowego renifera. Tak przygotowane na wizytę gościa odśpiewały piosenkę powitalną dla Mikołaja.

3 grudnia 2018

Wystawa naukowa w Pałacu Kultury i Nauki

W poniedziałek 3 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami panią P. Liberską i panem T. Główką pojechali do warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki na wystawę naukową dr Gunthera von Hagensa "Body Worlds & The Cycle of Life". Dzięki tym niezwykłym ekspozycjom anatomicznym uczniowie mogli poznać zamiany zachodzące w ludzkim ciele od poczęcia, poprzez okres niemowlęcy, dzieciństwo, dojrzałość aż po jesień życia.

2 grudnia 2018

Otwarte serca dla Karolinki

2 grudnia 2018 roku w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny "Otwarte serca" zorganizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa.Dla karolinki zagral zespół Traditional Dixieland Jazz Band.

30 listopada 2018

Matematyczne Andrzejki

Zgodnie z tradycją 30 listopada podczas przerw obchodziliśmy w naszej szkole MATEMATYCZNE ANDRZEJKI, które przygotowali uczniowie klasy 8d wraz z nauczycielami matematyki. Wróżyliśmy z imion i daty urodzenia. Można było także tradycyjnie wywróżyć sobie imiona przyszłych oblubieńców. A czy wróżby się sprawdzą? Zobaczymy!

Pierwsza891011121314151617Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz