Ogłoszenia

Życzymy wszystkim 
NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY, 
UCZNIOM I RODZICOM, 
by wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.
Wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi!


Dyrekcja
Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

Wniosek elektroniczny:
https://umostrow.pl/nabor-do-szkol-podstawowych-w-2016-r.html?preview

UWAGA! Rodzice, którzy złożyli wniosek w wersji papierowej w szkole
nie wprowadzają danych do formularza elektronicznego na stronie Urzędu Miasta!

 

Nie masz planów na wakacje? Zapraszamy do nas!
W terminie 24-28 czerwca oraz 19-23 sierpnia będzie u nas gwarno i inspirująco.
W cenie 150 zł (jeden tydzień) proponujemy: wycieczkę połączoną z warsztatami, -wyjście na basen „Wodny raj”, zajęcia w Mediatece, pieczenie ciasteczek, zapoznanie z maszynką Big Shot, sportowe zabawy i wiele innych atrakcji (np. kino), ciasteczko i soczek.
Zapraszamy od 9.00 do 13.00!
Zapisy do 31 maja w Sekretariacie Szkoły Uczniów Kreatywnych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Aktualności

27 marca 2019

XVII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim   odbył się XVII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Honorowy Patronat nad konkursem objął Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu. Konkurs uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych.

27 marca 2019

A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd

27 marca na całym świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Teatru. To wydarzenie było inspiracją dla nauczycieli i uczniów edukacji wczesnoszkolnej, aby pobawić się w teatr. Każda klasa realizowała własne pomysły; nie zabrakło jednak rozmów o tematyce teatralnej, ciekawostek i zagadek o teatrze; mali aktorzy odgrywali krótkie scenki, przypominali sobie teatralny bon ton, a także powstały ciekawe prace plastyczne.

27 marca 2019

Świetlicowa wymiana pocztówek

Marzec jest bardzo pracowity dla świetlików. Podobnie jak w zeszłym roku wysyłamy kartki do zaprzyjaźnionych dzieci z świetlic na terenie naszego kraju. Adresowanie, wypisywanie, ozdabianie widokówek  to wspaniale umilony czas na naszej świetlicy.

26 marca 2019

Mistrzowie ortografii

26 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się III etap Konkursu Ortograficznego pod patronatem Rady Języka Polskiego i Pani Prezydent Beaty Klimek. 14 finalistów ze szkół z powiatu ostrowskiego, pisząc dyktando finałowe, miało okazję sprawdzić znajomości reguł ortograficznych w praktycznym zastosowaniu. Ogłoszenie wyników odbędzie się w czerwcu 2019 roku w Synagodze.

24 marca 2019

Wiosenny spływ rzeką Grabią

W dniu 24 marca, Ostrowski Klub Kajakowy "Pelikany" zainaugurował nowy sezon kajakowo - turystyczny, wiosennym spływem rzeką Grabią (szukaj na płd- wsch od Zduńskiej Woli). Grabia nie jest rzeką nazbyt wymagającą, jednakże w początkowym odcinku często meandruje, co może osobom niewprawionym przysporzyć niewielkich kłopotów.

12345678910Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz