Ogłoszenia

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

Wniosek elektroniczny:
https://umostrow.pl/nabor-do-szkol-podstawowych-w-2016-r.html?preview

UWAGA! Rodzice, którzy złożyli wniosek w wersji papierowej w szkole
nie wprowadzają danych do formularza elektronicznego na stronie Urzędu Miasta!

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Konkurs pod patronatem Rady Języka Polskiego
oraz
Pani Beaty Klimek Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
MISTRZ ORTOGRAFII
XXI edycja Konkursu Ortograficznego
dla uczniów klas: II, III, IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów

Dyktando (doc)

Test - II etap (doc)

Wyniki II etapu konkursu (doc)

Aktualności

7 grudnia 2018

XV Festiwal Nauki

7 grudnia 2018 r. odbył się kolejny, już XV Festiwal Nauki organizowany przez Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej i Szkołę Podstawową Uczniów Kreatywnych. Inspiracją do tematu przewodniego festiwalu jest ustanowienie przez Unię Europejską roku 2018 Europejskim Rokiem Dziedzictwa Kulturowego, który ma na celu zachęcić ludzi do odkrywania i doceniania europejskiego dziedzictwa oraz wzmocnienia poczucia przynależności do wspólnej przestrzeni europejskiej.

6 grudnia 2018

Świąteczne wycieczki

Okres przedświąteczny to magiczny czas przygotowań do świąt, a niezwykła atmosfera udziela się każdemu. Ubieramy choinki, myślimy o upominkach dla najbliższych, dekorujemy nasze domy, sale lekcyjne. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej do tej listy świątecznych działań, dołożyli wycieczkę do Fabryki Bombek LOTOS w Nowej Obrze k. Koźmina Wielkopolskiego.

6 grudnia 2018

Idzie dobry Święty…

Okres świąteczny to czas radości i czas spełniania tych małych i większych dziecięcych marzeń. Tegoroczna aura nie zmyliła Świętego Mikołaja i pomimo braku białego puchu pojawił się On 6 grudnia w naszej szkole. Wszyscy uczniowie już od rana z niecierpliwością czekali na tą wizytę, a Święty Mikołaj jak co roku nie zawiódł i przybył ze słodkimi upominkami oraz dużym uśmiechem.

5 grudnia 2018

Dni Wolontariusza

5 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnych Obchodach Dnia Wolontariusza w Szkole Podstawowej nr1. W pierwszej części odbyły się warsztaty, których celem było poszerzenie wśród uczniów wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresie pracy wolontariuszy.

5 grudnia 2018

Środy z nauką

Drugie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu "Środy z nauką" dla przyszłych pierwszoklasistów odbyło się 5 grudnia. Tym razem zajęcia „Mikołajkowe spotkanie” wprowadziły dzieci w świąteczny okres. Mali goście stworzyli Mikołaja z talerzyka, przepiękne tekturowe choinki na kiju i oczywiście Rudolfa – lizakowego renifera. Tak przygotowane na wizytę gościa odśpiewały piosenkę powitalną dla Mikołaja.

Pierwsza45678910111213Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz