Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

8 listopada 2019

Pamiętamy, czcimy, wspominamy…

Listopad jest miesiącem szczególnym w kalendarzu; przez jednych nielubiany, dla innych przygnębiający, dla jeszcze innych kojarzący się z brzydką, szarą pluchą. Jest to jednak miesiąc pełen zadumy, refleksji i wzruszeń. W listopadzie bowiem pamiętamy o wszystkich, którzy już odeszli, wspominamy wspólnie spędzony czas z bliskimi, których już niestety zabrakło. Jest to też najważniejszy miesiąc w historii i tradycji naszego kraju. 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, to szczególna data dla każdego Polaka. 

 

29 października 2019

Ślubowanie uczniów klas I

28 października 2019 r. uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych zostali pasowani na ucznia. Zanim nastąpił ten ważny moment, pierwszoklasiści zaprezentowali na scenie swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne oraz wiedzę z zakresu poruszania się po drodze, rozwiązywania działań matematycznych, czy też wiedzy o swej Ojczyźnie Polsce.

 

25 października 2019

Pamiętamy…

Zbliża się pierwszy listopada, dzień kiedy wszyscy ruszamy w stronę cmentarzy. Dzień Wszystkich Świętych, a po nim Zaduszki to czas, jaki poświęcamy tym, którzy już odeszli z tego świata. To czas zadumy i refleksji nad sensem życia, przemijaniem. 

 

Pierwsza567891011121314Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj