Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

10 października 2020

Z mapą po bezdrożach

W dniu 10 października odbył się cykliczny rajd „InoOstro”, który w tym roku zorganizowany był w Kęszycach k. Latowic (gm. Sieroszewice). Start; skrzyżowanie ulic Nowa Krępa i Wodociągi Miejskie, meta; wyznaczona w miejscu odpoczynku, na przecięciu szlaku rowerowego im. Fryderyka Chopina i niebieskiego. Wśród przybyłych na miejsce drużyn znalazło się także dwoje uczniów naszej szkoły wraz z rodzinami. 

 

4 października 2020

XV Edycja Programu InstaLing dla Szkół

Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w XV edycji programu InstaLing. Program służy do systematycznej nauki słownictwa z języka angielskiego. Pozwala on na bieżąco śledzić postępy uczniów i nagradzać ich za prace nad językiem. Programem objęci są chętni uczniowie z klas 6, 7, 8.  Koordynatorem InstaLing. jest pani Agnieszka Filipiak. Życzymy wszystkim owocnej i przyjemnej nauki!

 

30 września 2020

Dzień Chłopca

30 września to w kalendarzu data szczególna – Dzień Chłopca. To święto bardzo popularne zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży. Tego dnia dziewczynki obdarowują chłopców drobnymi upominkami, przygotowują różnorodne niespodzianki. Także dziewczęta naszej szkoły stanęły na wysokości zadania. 

 

20 września 2020

Czytam z klasą

Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w realizacji ogólnopolskiego projektu czytelniczego CZYTAM Z KLASĄ „lekturki spod chmurki” wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Jest to program autorstwa pani Honoraty Szaneckiej, a innowację w naszej szkole koordynuje pani Irmina Sikorska-Krawiec. Do udziału w projekcie zgłosiły się klasy I-III. O realizacji zadań będziemy bieżąco informować. 

 

1 września 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Tym razem z powodu pandemii koronawirusa program artystyczny mogliśmy obejrzeć na szkolnym Facebooku. Akademia została przygotowana przez  wychowawców i uczniów klas: 8a, 3b i 2b. Tym uroczystym akcentem powitaliśmy uczniów oraz ich rodziców. Każda klasa spotkała się również z wychowawcą w szkole.

 

12345678910Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj