Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

6 marca 2020

Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy w naszej szkole składali życzenia wszystkim kobietom. Nie obyło się bez kwiatków, laurek czy drobnych upominków. Klasa 1 c przygotowała z tej okazji krótki program artystyczny.

 

6 marca 2020

Niesamowity świat higieny jamy ustnej

Z początkiem marca nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego Programu Edukacji Stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej”- przygotowanego przez ekspertów Instytutu Blend- a-med. Oral- B oraz Disney Polska. W programie biorą udział klasy pierwsze Szkoły Podstawowej. 

 

5 marca 2020

Językowy zawrót głowy

4 marca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Naukowe Środy". Tym razem przedszkolaki wzięły udział w warsztatach "Językowy zawrót głowy" przygotowanych przez panią Agnieszkę Ambroży i panią Alinę Skrzypczak. Dzieci własnoręcznie wykonały kartki wielkanocne z życzeniami w języku angielskim, a także uczestniczyły w grach i zabawach językowych.

 

28 lutego 2020

Z lekturą za pan brat

27 lutego w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się Międzyszkolny Konkurs "Z lekturą za pan brat". Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Przybylska z klasy 2c oraz Dominika Głazik i Kira Kuziemska z klasy 3a. Miło nam poinformować, że Kira Kuziemska zajęła III miejsce w kategorii klas II-III. Jednak gratulacje należą się całej trójce, bowiem poziom konkursu był wysoki, a wiadomości uczennic duże. Życzymy powodzenia w następnych edycjach.

 

20 lutego 2020

Mój talent, moje pasje ...

W dniu 20 lutego 2020 r. odbyły się kolejne Drzwi Otwarte Szkoły. Tematem przewodnim był „Mój talent, moje pasje”. Uczniowie klas I-III muzyką, tańcem i wierszem zadbali o artystyczną atmosferę wydarzenia, odbyły się też liczne warsztaty oraz wystawy hobbystyczne. W przygotowanie Drzwi Otwartych włączyli się także uczniowie ze starszych klas, którym bardzo serdecznie dziękujemy!

 

12345678910Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj