Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

25 stycznia 2020

Drzwi Otwarte Szkoły

24 stycznia 2020 roku Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych, między 15.00 a 17:00. Motywem przewodnim było wspólne kolędowanie. Swoje talenty wokalne i taneczne prezentowali uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej. 

 

23 stycznia 2020

Dzień Babci i Dziadka

W minionym tygodniu Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych gościła „zwyczajnych-niezwyczajnych”; ludzi kochających, wrażliwych, troskliwych, ludzi z sercem na dłoni szczególnie dla wnuków, bowiem o Babciach i Dziadkach mowa. I choć styczeń to miesiąc zimowy, w którym zdarzają się zimne, mroźne chwile, to są w nim jednak takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto Kochanych Babć i Dziadków.

 

21 stycznia 2020

Międzyszkolna Liga Strzelecka

W dniu 20 stycznia w Kaliszu, rozpoczęła się Międzyszkolna Liga Strzelecka Południowej Wielkopolski. W skład drużyny reprezentującej naszą szkołę weszli: się MIkolaj i Krzysztof Maciejewscy oraz Tobiasz Rachwalski (uczniowie klasy 6a). 

 

8 stycznia 2020

Magiczna matematyka ...

W środę 8 stycznia sześciolatki wzięły udział w warsztatach „Magiczna matematyka”

przygotowanych przez nauczycieli matematyki. Dzieci układały wiele ciekawych i kolorowych wzorów z siedmiu elementów TANGRAMU oraz malowały zwierzęta, które pojawiały po połączeniu kolejnych liczb. 

 

Pierwsza234567891011Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj