Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

8 stycznia 2020

Konkurs Kolęd i Pastorałek

7 stycznia w naszej szkole odbył się I Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczennice klas 1-3 przepięknie zaśpiewały wybrane przez siebie kolędy i pastorałki. Wybór najlepszych był dla jury w składzie p. Adam Wasiela, Izabela Staroń i Wiktoria Dołżonek bardzo trudnym zadaniem. Po burzliwych obradach wybrano laureatów: I miejsce-Nela Mittmann, II miejsce-Wiktoria Bąkowska, III miejsce Nikola Olejnik. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom!

 

30 grudnia 2019

Zwiedzamy Ostrów

W przerwie świąteczno-noworocznej nasza świetlica szkolna zapewnia wiele atrakcji np. zabawy ruchowe przy muzyce, gry planszowe, zajęcia plastyczne a także spacery edukacyjne. podczas których dzieci poznają ciekawe miejsca naszego miasta.

 

20 grudnia 2019

Magia świąt

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie jest pięknym, magicznym czasem. To także wyjątkowe dni w naszej szkole, sale lekcyjne zamieniają się w baśniowe krainy, pachnie piernikami, rozbrzmiewają kolędy, na korytarzach błyszczą choinkowe światełka. Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest przedstawienie świąteczne zwane Jasełkami.

 

7 grudnia 2019

XVI Festiwal Nauki pod hasłem "Warto Pomagać"

Już po raz XVI spotkaliśmy się w murach Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, aby wspólnie oddać hołd nauce w ramach Festiwalu Nauki. Wykład inauguracyjny wygłosiły panie: Agnieszka Nowicka - kierownik Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz Paulina Malińska - wolontariuszka Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

 

Pierwsza3456789101112Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj