Informacja Dyrektora Zespołu ds. Edukacji i Wychowania

List do dyrektorów szkół o telefonie zaufania i czacie (pdf)


Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim

bezpieczny_internet

plakat_internet

 


 

4 grudnia 2019

Naukowe środy

W listopadzie i grudniu odbyły się w naszej szkole warsztaty dla przedszkolaków z cyklu "Naukowe środy". 6 listopada przyszli uczniowie podczas zajęć chemicznych razem z panią Marzeną Horyzą wykonali grę biało-niebieską z przygotowanej masy chemicznej.

 

26 listopada 2019

Wizyta w Domu Dziecka w Ostrzeszowie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas ciepła, miłości, dawania i przyjmowania prezentów. Nikt w tym czasie nie powinien być sam. Dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej każdego roku w okresie świątecznym odwiedzają wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie.

 

24 listopada 2019

Moc jest w Tobie!

W miniony piątek oraz sobotę uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych przeżyli niesamowitą przygodę. Przez swoich rodziców i wychowawców zostali zaproszeni na niezwykłe widowisko DISNEY ON ICE: MOC JEST W TOBIE! Była to doskonała okazja, aby czas spędzić z przyjaciółmi z królestwa Disneya. 

 

21 listopada 2019

Alicja w Krainie Muzycznej Magii

20 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję przenieść się w krainę filmu, teatru i muzyki, a to wszystko za sprawą spektaklu Alicja w Krainie Muzycznej Magii. Jest to spektakl multimedialny, którego akcja rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to więc w połowie film, a w połowie sztuka teatralna. 

 

Pierwsza45678910111213Ostatnia

Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych
Spółdzielni Oświatowej
ul. Waryńskiego 29
63-400 Ostrów Wielkopolski

Copyright by Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej 2021 | Zaloguj